pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Klimatizace Ostrava a okolí 2020-05-12T17:34:18+00:00

Prodej, montáž a servis Klimatizací

Klimatizace Ostrava, Opava a okolí

Co nabízíme?

 • Prodej klimatizací: LG, Samsung, Midea, Haier,
 • Prodej mobilních klimatizací

 • Montáž klimatizací všech značek

 • Provádíme pravidelné i pozáruční servisy
 • Bezplatně pro vás navrhneme řešení

 • Zkušené a profesionální odborníky

 • Moderní klimatizace s připojením WI-FI

 • Ručíme za kvalitu a funkčnost

 • Rychlé montážní a servisní práce
 • Slevy pro stálé zákazníky

Získat konzultaci zdarma

Co nabízíme?

 • Prodej klimatizací: LG, Microwell

 • Prodej mobilních klimatizací

 • Montáž klimatizací všech značek

 • Provádíme pravidelné i pozáruční servisy
 • Bezplatně pro vás navrhneme řešení

 • Zkušené a profesionální odborníky

 • Moderní klimatizace s připojením WI-FI

 • Ručíme za kvalitu a funkčnost

 • Rychlé montážní a servisní práce
 • Slevy pro stálé zákazníky

Proč si pořídit klimatizaci?

Klimatizace je dnes nedílnou součástí nejen většiny veřejných budov, ale také kanceláří i rodinných domů. Málokdo si umí představit dnešní život bez klimatizace, zpříjemňuje nám každodenní činnosti, zároveň nás udržuje v běžném nejen pracovním tempu v tropických dnech. Dnešní klimatizace už nejsou nevzhledné a hlučné stroje, právě naopak. Jejich hluk je minimální a design v sobě snoubí dokonalou funkčnost a eleganci, takže skvěle zapadnou do každého interiéru.

Věděli jste, že klimatizace může zpříjemnit pobyt astmatikům a alergikům v uzavřených prostorech? Stačí si pořídit speciální filtry, které zachytí malé částice nečistot, pylů, roztoče ale i různé bakterie.

Dnešní klimatizace si zamilujete, jejich výkon je obrovský, přitom je lze lehce zamaskovat. Umístit je můžete různě, vždy záleží na typu konkrétní klimatizace. Nevěřte mýtům o tom, že klimatizace škodí zdraví, snižují vlhkost vzduchu nebo jsou přímo nebezpečné. Přesvědčte se sami o mnoha možnostech využití dnešních klimatizací a dopřejte si plně komfortní pohodlí, ten pravý luxus se skrývá v našich klimatizacích.

Pokud si objednáváte klimatizaci přes internet, doporučujeme využít také naší nabídky montáže a následného servisu klimatizačních jednotek. Instalovat správně klimatizaci není vůbec jednoduchá záležitost. Neodbornou instalací můžete klimatizaci poškodit i snížit její efektivitu. V případě neodborné instalace klimatizace můžete mít také problém v případě reklamací.

Naši odborníci vám rádi klimatizace namontují. Pokud si u nás zakoupíte klimatizaci, namontujeme ji za zvýhodněnou cenu. Nemusíte se tak obávat, že byste za samotnou instalaci zaplatili i několik tisíc navíc.

Domácí klimatizace - Klimatizace do bytů a domů

Klimatizace do domácnosti

Nejčastěji se využívají klimatizace do domácnosti, zejména pro udržení chladu v horkých dnech.

Mobilní klimatizace - Přenosné klimatizace

Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace neboli přenosné jsou sice praktické, ale bohužel neefektivní a nevýkonné.

Komerční klimatizace

Komerční klimatizace

Komerční klimatizaci pro vaši kancelář, prodejnu nebo technické prostory.

0
Kolik klientů máme za sebou?
0
Kolik montáží jsme uskutečnili?
0
Kolik let jsme na trhu?

Jak funguje klimatizační jednotka?

Princip klimatizačních jednotek je velmi jednoduchý, průběžně upravují vzduch podle možností, které klimatizace nabízí a zároveň podle vaší volby. Jedná se o přesun energií, v našem případě o přesun energie tepelné. V rámci chlazení místnosti z ní odčerpáváme teplo, ve vnitřní jednotce klimatizace se odpařuje chladivo, čímž dochází k ochlazení, následně dojde k předání venkovní jednotce, která odevzdá teplo do venkovního prostoru.

Vnitřní jednotka však může i topit, pokud je opatřena tepelným čerpadlem. Pak je průběh opačný. Pomocí reverzního ventilu dochází k obrácení chodu chladícího okruhu, takže vnitřní jednotka může vzduch vyhřívat. Klimatizace vybavené tepelným čerpadlem se využívají zejména na podzim nebo na jaře, kdy není potřeba tak výrazného výhřevu. V zimních měsících se klimatizace k vytápění nevyužívá, protože se snižující se venkovní teplotou klesá i efektivita vytápění.

TIP: Pokud využíváte klimatizaci s tepelným čerpadlem, která pokrývá alespoň 60 % tepelných ztrát, požádejte svého dodavatele energie o změnu sazby. Se sazbou D 55 budete odebírat 22 hodin denně energii za levnou sazbu. Výrazně tak ušetříte.

Oblíbené klimatizace Wind-Free

Klimatizační systém Wind-Free od výrobce Samsung je vybaven 2-fázového režimem chlazení, který se přepíná automaticky. Pro rychlé dosažení požadované teploty, je zde režim “Rychlého chlazení” a následné udržování této teploty obstará režim chlazení bez proudění vzduchu.

Nový režim zajistí ničím nerušený spánek systému Wind-Free™, který vytvoří ideální klima ve vaší ložnici tak, že můžete spát s vědomím, že vám v noci nebude zima ani že se ráno probudíte chladem. Chtějte také zdravější a chytřejší klimatizace. Stačí nás kontaktovat a my vám poradíme.

Hlavní výhody klimatizací

 • Výrazně snižuje teplotu vzduchu
 • Moderní jednotky dokáží místnosti i vytápět
 • Minimální hlučnost a zdravotní závadnost

 • Speciální filtry čistí vzduch od nečistot, pylu i bakterií
 • Udržuje stabilní teplotu v místnosti

 • Reguluje vlhkosti vzduchu v místnosti
 • Chladnější prostory působí lépe po fyzické a psychické stránce
 • Chlad snižuje riziko dehydratace
 • Nízká teplota neprospívá hmyzu a jiným parazitům či mikroorganismům

Jak si vybrat klimatizaci?

Při výběru klimatizace je důležité si dobře rozmyslet, jaké prostory potřebujete klimatizovat. Především jde o velikost těchto prostor a tedy výkon klimatizace. Dále si promyslete, kam budete klimatizaci instalovat, její umístění je stejně tak důležité. Samozřejmě záleží na vašich požadavcích, které klimatizace musí splňovat. Před samotnou koupí se rozhodněte, zda budete chtít místnosti jen chladit nebo i ohřívat. Klimatizace s opačným chodem, tedy ohřevem vzduchu, jsou většinou řádově dražší.

TIP: Mnohdy se stává, že si lidé zakoupí klimatizační jednotky, které chtějí nainstalovat. Avšak tuto činnost skoro nikdo nevykonává a zákazníkům tak vyhodí nemalé peníze z okna.

S výběrem klimatizace vám rádi poradí naši odborníci, vše můžete zdarma zkonzultovat a nechat si doporučit to nejlepší řešení právě pro vás na míru. Stačí, když nám budete schopni zodpovědět tyto základní otázky a my se následně o vše postaráme, klimatizaci vám vybereme, dovezeme a zároveň odborně namontujeme. Poskytneme vám dobré rady ohledně jejího provozu a ukážeme vám, jak klimatizační jednotku snadno ovládat.

Zdarma vám poradíme s výběrem

Proč si vybrat právě nás?

Především proto, že máme tradici, zkušenosti i silné reference. Za naší prací stojí tým zkušených odborníků, kteří vám bezplatně a nezávazně navrhnou nejlepší řešení přesně na míru vašim požadavkům. Poskytneme vám poradenství zdarma a nabídneme veškerý sortiment, od klimatizací přes tepelná čerpadla a odvlhčovače bazénů až po vzduchotechniku a rekuperaci tepla.

Zaměřujeme se na nízkoenergetická řešení a pomůžeme vám uspořit váš rodinný rozpočet. Na velkou část našeho sortimentu můžete využít státní dotace, konkrétně Novou zelenou úsporám a Kotlíkovou dotaci – poradíme vám, jak dotace čerpat a kdy na ně máte nárok. Zároveň vás informujeme, kdy můžete přejít na nízký tarif u svého poskytovatele elektrické energie, odebírat tak můžete až 22 hodin denně levnou energii a značně uspořit své finance.

Proč si vybrat právě Kryon.cz? - Kontaktujte nás

Reference, které můžete znát