Kontakt

André Divitaris
Mobil: +420 731 168 644
E-mail: kryon@kryon.cz

Peter Zapletal
Mobil: +420 603 462 692
E-mail: kryon@kryon.cz

Kde nás najdete:
Syllabova 1232/3
Ostrava-Vítkovice
703 00

IČO: 27800610
DIČ: CZ27800610

Společnost Kryon & Co, s.r.o.  je vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová složka C 30054.

Rychlý kontakt

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a my Vám zavoláme nejpozději do 24 hodin.

0
Kolik klientů máme za sebou?
0
Kolik montáží jsme uskutečnili?
0
Kolik let jsme na trhu?
O společnosti Kryon & Co, s.r.o.

O společnosti Kryon & Co, s.r.o.

Naše rodinná firma Kryon & Co, s.r.o. se pyšní téměř 1 500 zakázkami. Hrdí jsme na každou z nich, protože na konci je vždy spokojený zákazník. Zakládáme si na individuálním přístupu, každou realizaci důkladně přizpůsobujeme požadavkům klientů tak, aby byli zcela spokojeni. Kladné reference jsou pro nás motivací neustále vylepšovat naše služby a klientský servis.

Náš tým tvoří odborníci s několikaletou praxí, kteří vám vždy ochotně nejen odborně poradí, ale hlavně nainstalují klimatizace, tepelná čerpadla a další zařízení, zajistí také záruční i pozáruční servis. Svým klientům instalujeme jen zařízení renomovaných výrobců, jedině tak můžeme zaručit kvalitu, která je naší filosofií. Výrobci jako LG, Microwell, Sokra nebo Alukolor jsou toho jasným důkazem.

Proč si vybrat právě nás?

Především proto, že máme tradici, zkušenosti i silné reference. Za naší prací stojí tým zkušených odborníků, kteří vám bezplatně a nezávazně navrhnou nejlepší řešení přesně na míru vašim požadavkům. Poskytneme vám poradenství zdarma a nabídneme veškerý sortiment, od klimatizací přes tepelná čerpadla a odvlhčovače bazénů až po vzduchotechniku a rekuperaci tepla.

Zaměřujeme se na nízkoenergetická řešení a pomůžeme vám uspořit váš rodinný rozpočet. Na velkou část našeho sortimentu můžete využít státní dotace, konkrétně Novou zelenou úsporám a Kotlíkovou dotaci – poradíme vám, jak dotace čerpat a kdy na ně máte nárok. Zároveň vás informujeme, kdy můžete přejít na nízký tarif u svého poskytovatele elektrické energie, odebírat tak můžete až 22 hodin denně levnou energii a značně uspořit své finance.

Proč si vybrat právě Kryon.cz?

Reference, které můžete znát